Hizmetlerimiz

Servislerimizden Faydalanmak İçin Bizimle İletişime Geçin...

Çağrı Merkezi

Plus Telekom olarak önce sizi dinler ihtiyaçlarınızı belirler, hedefleriniz doğrultusunda size en etkin en verimli çözümü sunarız. Hizmetlerini süreçleriniz sürekli iyileştirmeye yönelik uygulamalar ile sizinle beraber hareket eder, istenilen standartlarda üstün kalitede hizmeti sunarız. Müşterilerinizin memnuniyeti sizin ve bizimde memnuniyetimizdir.

Detaylı Bilgi

Rehberlik Hizmetleri

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurum’undan Rehberlik Hizmetleri konusunda alınan yetki belgesi kapsamında, bilinmeyen numaraların yanı sıra rehberlik ve bilgi hizmetlerinin de sunulduğu bir servistir. Plus Telekom Çağrı merkezine ait olan bir çok rehberlik servis hizmeti uzman kadrosu ile 7/24 hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi

Numara Sorgulama

Günümüzde kişilere en hızlı ulaşmanın yolu telefonlardır. Bilindiği gibi rehber veri tabanında kişilerin bilgileri ve telefon numaraları tutulur. Avukatlar, varlık yönetim şirketleri ve bankalar alacakları veya diğer önemli konularda kişilere ulaşamadıklarında alternatif çözümler sunan firmalar ile çalışırlar. Bu çalışmalarda Plus Telekom olarak siz müşterilerimize bireysel ve kurumsal olmak üzere iki şekilde hizmet sunuyoruz.

Detaylı Bilgi