Abonelik Yenileme

Şirketlerin zor ve rekabetçi bir ortamda kazandıkları ürün ve hizmetleri için aboneliği olan müşteriler zaman içinde piyasa şartları , dış etkenler ya da şirket kaynaklı nedenlerle aboneliklerini iptal etmek isteyebilirler. Aboneliğini iptal ettirmek isteyen bir müşteri çağrı merkezini aradığında çağrıdaki profesyonel yaklaşım, sabır dinleme ve anlama , sürece hakimiyet gibi özellikler kullanılarak abonelik iptalinden vazgeçirebilmek hatta çapraz satış yapmak dahi mümkündür.

Her ne kadar profesyonel yaklaşımlar ve ikna çalışmaları etkili olabilse de bazı aboneleri ikna etmek ilk aşamada mümkün olmayabilir. Bu durumda da aboneliğini yenilemeyen ya da iptal eden kişiler çağrı merkezi tarafından aranarak sorunun net olarak anlaşılarak köküne inilmesi ile müşteriye çözüm odaklı bir hizmet sunulabilir. (Müşteri Geri Kazanım)

Plus Abonelik Yenileme hizmeti için bizimle irtibata geçin. Yüksek hizmet kalitesi ile aboneliklerinizin takibi ve tahsilat süreçlerini profesyonellere bırakın. İletişim için bilgi@plustelekom.com ya da www.plustelekom.com/iletisim adresinden bize ulaşabilirsiniz.